U Gradskoj knjižnici počelo je Ljeto u knjižnici 2019.

Objavljeno, 8. srpnja 2019. | Djeca, Događanja

I ovog ljeta Gradska knjižnica Đurđevac organizirala je niz radionica za djecu osnovnoškolske dobi za vrijeme ljetnih praznika.

Prvu radionicu Uskoči u ljeto, održanu 5. srpnja vodila je Ivana Domišljanović. Djeca su vježbala visoke i niske skipove, vježbe u paru, provlačenja, a na kraju su imali vježbe opuštanja. Prema njihovim licima dalo se zaključiti da je ova radionica pun pogodak i da su im potrebne ovakve aktivnosti zbog sve većeg sjedilačkog načina života uzrokovanog upotrebom mobitela i računala. Sve radionice u sklupu ljeta su besplatne, a potrebni materijali za radionice osigurani.

U petak, 12. srpnja djeca će istraživati i pokušati otkriti čija kost se nalazi u gipsu. Voditeljica radionice biti će Martina Lovrak Ivanov.