Dječji odjel Gradsk knjižnice Đurđevac nastavlja svoje aktivnosti u skladu s preporučenim epidemiološkim mjerama

Objavljeno, 3. lipnja 2020. | Djeca

Gradska knjižnica Đurđevac i Dječji odjel nastavljaju sa svojim redovnim aktivnostima te pozivaju i podsjećaju sve roditelje, bake i djedove te školarce kako je članstvo u knjižnici besplatno za sve, kao i radionice te pričaonice koje se održavaju na Dječjem odjelu, a namijenjene su djeci predškolske dobi, srijedom od 18 sati te četvrtkom od 10 sati.

Svi potrebni materijali i pribor za aktivnosti su osigurani, a potrebno je samo učlaniti se u knjižnicu.

Radionice i pričaonice provoditi će se sukladno sukladno preporučenim epidemiološkim mjerama.