Uključivanje djece u radionice u Gradskoj knjižnici Đurđevac i BESPLATNO članstvo za građanstvo

Objavljeno, 4. siječnja 2019. | Djeca, Odrasli

Pozivamo roditelje djece predškolske dobi da upišu svoje dijete u besplatne radionice, igraonice i pričaonice koje se odvijaju jednom tjedno na Dječjem odjelu Gradske knjižnice Đurđevac prema sljedećem rasporedu:

– srijedom od 10,00 do 12,00 sati pričaonica i kreativna radionica za starije predškolce (5 i 6 godina)

– četvrtkom od 18,00 do 19,00 sati bajkaonica i kreativna radionica za mlađe predškolce (3 i 4 godine)

Ujedno pozivamo sve građane grada Đurđevca te stanovnike okolnih općina koji još nisu korisnici Gradske knjižnice Đurđevac da se BESPLATNO učlane i besplatno koriste sve naše usluge.

Bernarda Ferderber, ravnateljica