Udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije održala radionicu u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Objavljeno, 24. kolovoza 2016. | Djeca

Udruga slijepih Koprivničko -križevačke županije u suradnji  s Gradskom knjižnicom Đurđevac održala je radionicu za najmlađe.

Ciklus radionica za najmlađe krenuo je s radionicom na kojoj su se naši najmlađi upoznali s dječjim igrama za slijepe, naučili su kako se gleda prstima, igrali šah, domino i loptom i to sve na način prilagođen slijepim osobama. Radionicu su vodile članice Udruge: Ana Glavaš Jambreušić, Ana Tkalčec i Josipa Das. Iduća radionica biti će na temu brajice. Ovim radionicama želi se senzibilizirati naše najmlađe i razvijati empatiju od najranije dobi.