Projekt “Knjiga vam kuca na vrata” predstavljen na NOVA TV i HRT-u

Objavljeno, 13. kolovoza 2020. | Odrasli

Projekt „Knjiga vam kuca na vrata“, u kojem knjižničarke na električnom biciklu dostavljaju knjige u domove starijih i nemoćnih osoba, u ljetnim mjesecima, a posebno u vrijeme koronavirusa, doživljava svoj procvat. Naime, starije osobe koje bi se u što manjoj mjeri trebale izlagati javnosti i većim okupljanjima, uvelike koriste mogućnost dostave knjiga na kućnu adresu, učlanjuju se u našu knjižnicu i postaju aktivni korisnici našeg programa. Vrijednost ovog programa prepoznale su i velike televizijske kuće NOVA TV i HRT koji su proteklih dana posjetili našu knjižnicu i snimili zanimljive priloge o navedenom programu. Kako je to izgledalo na NOVA TV pogledajte na poveznici: http://novavideo.dnevnik.hr/product/emisije/39945-dnevnik-07-08-2020 (49. minuta), a što je zabilježila kamera HRT-a pogledajte danas na HRT2 u Regionalnom dnevniku u 16,00 sati te u petak u Ljetnoj panorami na HRT4 u 17,15 sati.