Priča o vitezu i Martinu predstavljena u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Objavljeno, 3. prosinca 2018. | Djeca, Odrasli

U Gradskoj knjižnici Đurđevac, u petak, 30. studenoga predstavljena je nova knjiga za djecu „Priča o vitezu i Martinu“, autorice dipl. knjižničarke i spisateljice za djecu Ivanke Ferenčić Martinčić i majstora đurđevačke fotografije Darka Šostarca, a u izdanju Narodne knjižnice Virje. Knjigu je uz autore predstavila i direktorica TZP „Središnja Podravina“ Elizabeta Milanović Glavica uz nastup Kreativne skupine Iskrice Društva Naša djecaVirje.

Ivanka Ferenčić Martinčić autorica je do sada objavljenih dviju dječjih knjiga Matilda i vještičji mačak i Matilda i zagonetne žabe, a njezina treća knjiga „Priča o vitezu i Martinu“ na sasvim originalan način potiče dječju maštu  i kreativnost  kroz jedinstvene autorske ilustracije izrađene u kombinaciji fotografija, jednostavnih crteža i handletteringa uz korištenje fontova prilagođenih za čitatelje s teškoćama u čitanju.