Predstavljanje knjige Ivana Hodalića Iz povijesti đurđevačke Podravine

Objavljeno, 19. veljače 2015. | Odrasli

U organizaciji Gradske knjižnice i autora Ivana Hodalića predstavljena je knjiga Iz povijesti đurđevačke Podravine u zgradi INA Naftaplina u Đurđevcu 30. ožujka 2012. godine.

Skup je najprije pozdravio gradonačelnik Slavko Gračan, a potom su o knjizi govorili: Vladimir Lončarević – poznati hrvatski kroatist i esejist, koji je ujedno i urednik knjige, Branko Žalac – tehnički urednik, Zdravko Seleš kao predsjednik Matice hrvatske – ogranka Đurđevac, koja je nakladnik, Slavko Čamba i autor Ivan Hodalić. On se zahvalio svima na sugestijama pri pisanju knjige, opravdavši se da knjiga nije pisana znanstvenim stilom, nego popularno-publicističkim kako bi bila bliža svima.
Ovo je, inače, četvrta knjiga Ivana Hodalića koja je dobrodošla za zavičajnu zbirku Gradske knjižnice Đurđevac.