Povodom Međunarodnog dana bijelog štapa  održano “Aktualno prijepodne” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Međunarodnog dana bijelog štapa održano “Aktualno prijepodne” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Objavljeno, 17. listopada 2017. | Odrasli

U sklopu obilježavanja Međunarodnog dana bijelog štapa Udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije za svoje je članove organizirala “Aktualno prijepodne” u Gradskoj knjižnici Đurđevac, a članovi su upoznati sa novostima u Udruzi i projektima u koje se mogu uključiti. Nakon druženja na Trgu sv. Jurja, održana je radionica “Biti slijep na 5 minuta”, za videće građane Đurđevca kroz koju su se pobliže upoznali sa raznim oštećenjima vida kao i poteškoćama s kojima se pri svakodnevnom kretanju susreću slijepe osobe.