Prirodna kozmetika- izrada i primjena

Objavljeno, 5. listopada 2017. | Odrasli

U srijedu, 4. listopada održano je predavanje Irene Martinčić o izradi i primjeni prirodne kozmetike. Predavanje je održano u sklopu  11. Tjedna cjeloživotnog učenja, a u kojem Gradska knjižnica Đurđevac sudjeluje od samih početaka.

Cjeloživotno učenje predstavlja učenje ne samo kroz formalne programe obrazovanja već i kroz radionice, tečajeve i edukacije, a upravo Knjižnica pruža takvu vrstu obrazovanja koja je otvorena i dostupna svima, a kako bi se razvili potencijali pojedinca, stvorila prilika za zapošljavanje i samozapošljavanje te postalo aktivnim članom društva.

Predavačica Irena Martinčić je kroz svoje iskustvo izrade prirodne kozmetike i obrazovanja u tom smjeru, predstavila važnost osobne motivacije za učenje i samozapošljavanje.