Povodom Dana grada Đurđevca održana predstava “Preko veze”

Objavljeno, 26. travnja 2021. | Odrasli

Gradska knjižnica Đurđevac i Turistička zajednica Grada Đurđevca u novoobnovljenom Domu kulturu organizirali su povodom Dana grada Đurđevca kazališnu predstavu “Preko veze”, u formi cabareta, koja izravno priča priče koje parafraziraju, hiperboliziraju i komentiraju hrvatski i globalni aktualitet. Predstava na duhovit način opisuje urnebesne živčane slomove koji su ove scenske persone proživjele i preživjele te iz njih izašle jače. Također, ovaj cabaret je, na svoj način, obradio i odnos Splita i Zagreba, dva najveća hrvatska grada u čijim se sličnostima i razlikama susreću Mediteran i Mitteleuropa.

Glumice satiričkog kazališta Kerempuh svojom vrhunskom izvedbom uistinu su oduševile Đurđevčane željne dobre kazališne predstave.