Održana druga projekcija filma “Lijepo mi je s tobom, znaš”

Objavljeno, 22. ožujka 2016. | Odrasli

U suradnji s Udrugom Mali princ Đurđevac, Gradska knjižnica Đurđevac pridružila se obilježavanju Svjetskog dana osoba s Down sindromom, 21. ožujka 2016. Povodom obilježavanja, održana je i druga projekcija dokumentarnog filma Lijepo mi je s tobom, znaš, autorice Eve Kraljević, dobitnice HT nagrade publike na 11. ZagrebDoxu. Osim zainteresiranih, projekciji su prisustvovali roditelji i korisnici Udruge, te Područna škola za djecu s teškoćama u razvoju iz Đurđevca.

Prisutne je pozdravila Ravnateljica Gradske knjižnice Đurđevac Antonija Mandić i Predsjednica Udruge Mali princ Kristinka Štefan, a nešto više o Down sindromu ispričala je mag. rehab. educ.  Maja Huzjak.

Ovom projekcijom nastavljamo odličnu suradnju s Udrugom Mali princ i veselimo se budućim projektima.