Kreativne radionice i pričaonice za naše predškolce i Ljetna čitateljska putovnica

Objavljeno, 13. lipnja 2022. | Djeca, Događanja

Dječji odjel tijekom cijelog ljeta provodi kreativne radionice i pričaonice za naše predškolce. One se održavaju svakog utorka od 18,15 do 19,15 sati u amfiteatru Park šume Borik, a dobrodošla su sva djeca od 3 do 6 godina!
Ljetna čitateljska putovnica je program namijenjen učenicima osnovne škole koji s popisa zadane lektire po slobodnom izboru biraju omiljene naslove i čitaju ih tijekom ljetnih praznika. Za svaku pročitanu knjigu dobit će žig u svoju čitateljsku putovnicu i na početku školske godine biti nagrađeni odličnom ocjenom kao poticaj za daljnje čitanje lektire tijekom školske godine!
Svi navedeni programi su besplatni, sav materijal osiguran, a na Vama je da prijavite svoje dijete na dječjem odjelu ili na broj telefona 048/812-701!
Veselimo se, svi ste dobrodošli!