Gradska knjižnica Đurđevac ugostila Gradsko društvo osoba s invaliditetom Đurđevac

Objavljeno, 28. siječnja 2019. | Odrasli

Gradska knjižnica Đurđevac organizirala je prošli tjedan nekoliko zanimljivih predavanja i radionica za korisnike Gradskog društva osoba s invaliditetom grada Đurđevca. U sklopu programa Klubovi korisnika – Klub aktiv u koji je uključeno naše Gradsko društvo, korisnici su u uvodnom predavanju saznali sve o knjižničnim aktivnostima i uslugama koje im nudi Gradska knjižnica te izrazili želju za uključivanjem u aktivnosti koje svakodnevno provodimo s korisnicima. U četvrtak su poslušali putopisno predavanje Mateja Perkova, a u petak sudjelovali na likovnoj radionici izrade srca od kolaža povodom nadolazećeg Dana zaljubljenih. Dogovorene su daljnje aktivnosti koje uključuju radionice o sustavu e-građanin te informatički tečaj osnova rada na računalu i Internetu.