Objavljeno, 6. ožujka 2019. | Djeca, Odrasli

Gradska knjižnica Đurđevac primila je odluku o donaciji deset kilograma slatkiša tvrtke Kraš d.d. za polaznike radionica i programa koje knjižnica redovno provodi i organizira. Kraš donacijama pomaže brojne akcije, a socijalna osjetljivost i pružanje pomoći je dugi niz godina sastavni dio politike poslovanja Kraša. Uz brojne jednokratne donacije kontinuirano razvijaju suradnju s raznim udrugama i ustanovama, a pri donošenju odluka o sudjelovanju u aktivnostima na prvom mjestu su im djeca i želja da im pruže sretne i slatke trenutke.