Dječji odjel Gradske knjižnice Đurđevac  primio donaciju tvrtke Rasco d.o.o.

Dječji odjel Gradske knjižnice Đurđevac primio donaciju tvrtke Rasco d.o.o.

Objavljeno, 20. travnja 2018. | Djeca

Gradska knjižnica Đurđevac redovito provodi inkluzivne aktivnosti za sve korisničke skupine na svom području djelovanja, a za potrebe korisnika i aktivnosti provođenja programa i edukacija u svrhu informacijskog opismenjavanja, informatičke i digitalne pismenosti, a koje smatramo prioritetnim u digitalnom društvu i procesu cjeloživotnog obrazovanja, a u sklopu Dječjeg odjela Gradske knjižnice Đurđevac, neophodna su funkcionalna i ispravna računala.

Upravu tu važnost prepoznala je tvrtka Rasco d.o.o. iz Kalinovca koja je za potrebe Dječjeg odjela Gradske knjižnice Đurđevac donirala dva stolna i jedno prijenosno računalo te na taj način pomogla u nastavku dosadašnjeg kvalitetnog rada u edukaciji i provođenju neformalnog obrazovanja naših najmlađih sugrađana.

Ovim putem zahvaljujemo tvrtki Rasco d.o.o. i predsjedniku Uprave, gosp. Ivanu Franičeviću na ovoj vrijednoj donaciji kao i  prepoznavanju važnosti te kvalitete rada i programa koje provodi Gradska knjižnica Đurđevac.