Promocija nove knjige Zdravka Seleša

Objavljeno, 19. veljače 2015. | Odrasli

Podravski književnik i istaknuti kulturni djelatnik Zdravko Seleš izdao je novu knjigu “GALOVIĆ I ZAĐNE STVARI”. Radi se o knjizi podravskih eseja i zapisa koju je u biblioteci Rukopis izdao Podravsko-prigorski ogranak Društva hrvatskih književnika. Knjiga je izbor književnih eseja i prikaza koje je autor objavljivao proteklih dvadesetak godina, koji su dopunjeni i zavičajnim zapisima.

Knjigu su u petak u Gradskoj knjižnici predstavili Mihaela Cik, Katarina Peršić, Jelena Osvaldić, Božica Jelušić i autor. Večer je zaokružena stihovima Božice Jelušić i Jelen Osvaldić o čijem je stvaralaštvu autor i pisao u svojoj knjizi. S ovom promocijom Gradska knjižnica Đurđevac započela je sa svojim aktivnostima u 2015.godini.