Održano predavanje Brune Šimleše pod nazivom Čaj i razgovor

Objavljeno, 13. listopada 2016. | Odrasli

U Gradskoj knjižnici Đurđevac, 12. listopada 2016. održano je dugo očekivano predavanje Brune Šimleše pod nazivom Čaj i razgovor.  Bruno Šimleša je najčitaniji domaći autor uspješnica popularne psihologije: Škola života, Ljubavologija, U rukavicama mi je ionako prevruće, Umjetnost života.

Osim navedenim uspješnicama brojnu je publiku stekao i svojim televizijskim angažmanom i kolumnama. Zainteresiranima u Gradskoj knjižnici predstavio je svoje uspješnice i  prenio svoje misli i savjete kako razviti samopouzdanje i  harmonične prijateljske, ljubavne i  obiteljske odnose, ali i odgovorio na mnoga postavljena  pitanja.  Vjerujemo kako je jučerašnjim predavanjem mnoge nadahnuo i potaknuo na razmišljanje.