Održan sastanak kluba prijatelja filma i fotografije

Objavljeno, 11. veljače 2016. | Odrasli

Klub prijatelja filma i fotografije Fkv Drava, 11. veljače 2016. održao je sastanak u Gradskoj knjižnici Đurđevac gdje su se okupili brojni ljubitelji filma i fotografije sa područja đurđevačke Podravine.

Redovni sastanci održavati će se svaki drugi četvrtak u mjesecu, u Gradskoj knjižnici. Aktivnosti kojima će se klub baviti su: projekcije i analize filmova, projekcije i analiza fotografija, izložbe fotografija, tematski razgovori i stručna predavanja, gostovanja u susjednim gradovima i mjestima, gosti-fotografi, filmaši, scenaristi, snimatelji itd., razmjena stručne literature, zajednička posjete izložbama i festivalima u drugim gradovima, fotosafari-po dogovoru, posudba stručne literature u knjižnici, itd.