Knjižnica srce grada-usluge od sad potpuno besplatne

Objavljeno, 19. veljače 2015. | Odrasli

Dragi građani grada Đurđevca i okolnih mjesta, u novoj 2015. godinu želimo s Vama podijeliti jednu novost Gradske knjižnice Đurđevac. Od danas, 15.siječnja knjižnica nudi besplatnu članarinu i besplatne sve svoje usluge za sve korisnike.

Posudba knjiga, korištenje čitaonice, korištenje studijskog odjela i dječjeg odjela su besplatni. Nudimo vam veliki izbor knjiga iz svih područja, veliki izbor časopisa i novina, a ako vam i to nije dovoljno za vas imamo besplatni Internet i stručno osoblje koje vam može odgovoriti na sve vaše informacijske upite. U ova teška vremena želimo biti socijalno osviješteni te zaista biti dnevni boravak i srce svojeg Grada. Misija nam je da naši sadržaji i usluge budu dostupni svima na jednaki mogući način.