Druženje s Udrugom Mali princ

Objavljeno, 16. prosinca 2021. | Djeca, Događanja

U prostorijama Udruge Mali princ održano je sada već tradicionalno božićno druženje Gradske knjižnice Đurđevac i Udruge Mali princ Đurđevac. Suradnja je realizirana kroz projekt Ruka prijateljstva Gradske knjižnice Đurđevac koji financira Ministarstvo kulture i medija RH i Grad Đurđevac.

Kako je Božić doba darivanja, međusobno smo se darivali simboličnim poklonima uz puno zabave i smijeha te planova za iduću godinu.

Iako je i ova godina obilježena epidemiološkom situacijom uzrokovanom koronavirusom uspješno su realizirane razne aktivnosti kroz programe i radionice , a sve u skladu s epidemiološkim mjerama, sa svrhom poticanja i pružanja inkluzivnih usluga za sve naše sugrađane i njihovo aktivno sudjelovanje u društvu.