11. Tjedan psihologije

Objavljeno, 21. veljače 2018. | Odrasli

U utorak, 20. veljače u Gradskoj knjižnici Đurđevac održano je predavanje đurđevačkih psihologinja Vesne Orač, Sylwie Nasilowska – Blažok, Danijele Hodalić i Jasmine Šandor . Predavanje je održano u sklopu 11. Tjedna psihologije, a u svrhu popularizacije psihologije i približavanju rada psihologa građanima, te doprinosu poboljšanja kvalitete života pojedinca kroz različite teme. Psihologinje su predstavile svoj rad i kroz temu upravljanje konfliktima razložile što je to asertivnost, koje su strategije upravljanja konfliktima, kako se nositi u konfliktnim situacijama na poslu i kod kuće. Knjižnica je već niz godina domaćin aktivnostima đurđevačkih psihologinja, te kroz suradnju i ovakvu vrstu aktivnosti želi pomoći građanima u jednostavnijem nošenju sa svakodnevnim problemima i poteškoćama.